AdRem Software introduceert NetCrunch 10

20 februari 2018

AdRem Software kondigt de release aan van NetCrunch 10 Suite, de nieuwste editie van haar uitge­breide IT-moni­to­ring systeem, dat netwerk‑, systeem- en appli­ca­tie­mo­ni­to­ring in één pakket omvat.


Versie 10 bouwt voort op meer dan 18 jaar onderzoek en ontwik­ke­ling op het gebied van systeem- en netwerk­mo­ni­to­ring bij AdRem Software. Door meer dan 1.400 fixes, functies en verbe­te­ringen sinds versie 9 toe te voegen, wil NetCrunch een meer geïn­te­greerde en aanpas­bare IT-ervaring bieden voor de zakelijke gebruiker.

Met dit in het achter­hoofd biedt NetCrunch 10 een compleet IT-moni­to­ring­pakket aan dat veel verder reikt dan de tradi­ti­o­nele netwerk­mo­ni­to­ringsoft­ware. Dankzij de auto­ma­ti­sche netwerk­t­o­po­logie, service, apparaat type en OS detectie biedt NetCrunch diepgaand inzicht in het netwerk. Uit de doos en zonder agents kan NetCrunch bestu­rings­sys­temen, diensten, hyper­vi­sors, virtuele machines, flow, websites, SSL-certi­fi­caten, logs, SNMP-apparaten en nog veel meer monitoren. Admi­ni­stra­tors kunnen in een hand­om­draai van elk incident op de hoogte worden gebracht en weten precies wat de omvang van het probleem is. Hierdoor wordt de reac­tie­tijd verkort en kunnen admi­ni­stra­tors hun netwerk proactief beheren.

“Wij streven ernaar een systeem te leveren dat gewoon werkt”, aldus Tomasz Kunicki, oprichter en CEO van AdRem Software. “We nemen het giswerk uit de handen van IT-moni­to­ring. NetCrunch 10 levert meer dan 170 moni­to­ring­packs, sets met best-practice moni­to­ring instel­lingen. Wij kunnen dan ook met trots zeggen dat we de grootste MIB-database ter wereld hebben, met meer dan 8.500 voor­ge­com­pi­leerde MIB’s klaar voor gebruik. U kunt binnen enkele minuten NetCrunch opera­ti­o­neel hebben en uw netwerk erdoor laten monitoren. En dat was ons doel.”

Pin It on Pinterest

Share This