SD Worx en MobileXpense breiden partnership internationaal uit

18 november 2020

Europees dienst­ver­lener voor HR & loon­ad­mi­ni­stratie SD Worx en Mobil­eX­pense kondigen de uitbrei­ding van hun samen­wer­king in heel Europa aan om bedrijven verder te helpen in hun dagelijks beheer van loon­ad­mi­ni­stratie en onkosten. Als onderdeel van hun samen­wer­king zullen beide bedrijven samen nieuwe digitale oplos­singen voor kosten­be­heer ontwik­kelen. Mobil­eX­pense en SD Worx bundelen de krachten wereld­wijd en zullen zich in eerste instantie richten op Duitsland en het VK als belang­rijkste markten.

Samen bieden Mobil­eX­pense en SD Worx klanten een van de meest complete oplos­singen voor kosten­be­heer. De soft­wa­reo­p­los­sing van Mobil­eX­pense bespaart mede­wer­kers tijd bij het verwerken van onkosten en voorkomt onnodige stress dankzij geau­to­ma­ti­seerde processen. Ook boek­houd­af­de­lingen hebben baat bij deze tool: fouten behoren tot het verleden en de lokale regel­ge­ving in meer dan 70 landen wordt gega­ran­deerd nageleefd.

SD Worx en Mobil­eX­pense werken al bijna 20 jaar samen in het Verenigd Konink­rijk. Hun software wordt vandaag gebruikt door Britse bedrijven waaronder hotel- en restau­rant­keten Whitbread en bouw­ma­te­ri­a­len­le­ve­ran­cier Travis Perkins.

De twee bedrijven richten zich op onder­ne­mingen uit het midden­seg­ment en bundelen de krachten in alle landen waar SD Worx actief is: België, Duitsland, Frankrijk, Ierland, Luxemburg, Nederland, Oosten­rijk, Spanje, Zwit­ser­land en het Verenigd Konink­rijk. Naast de gebrui­ke­lijke diensten zal SD Worx de Mobil­eX­pense-oplossing in zijn portfolio opnemen als aanvul­ling van de brede waaier aan HR-oplos­singen die het vandaag aanbiedt.

SD Worx en Mobil­eX­pense werken samen ook aan een nieuwe premium tool voor de inte­gratie van loon­ad­mi­ni­stratie met de onder­steu­ning van het kosten­be­heer. De tool staat gepland om te lanceren in Duitsland en het Verenigd Konink­rijk in de eerste helft van 2021.

De nieuwe tool zal de uitge­breide kosten­be­heer­func­ties van Mobil­eX­pense aan boord hebben: een nieuwe (mobiele) app met AI om de gebrui­ker­s­er­va­ring van mede­wer­kers en hun managers verder te verbe­teren, auto­ma­ti­sche valu­ta­con­versie, Google Maps-inte­gratie, en ook krediet­kaart- en ERP-integratie.

‘Gedeelde visie en engagement tegenover gebruikers’

Door samen te werken willen SD Worx en Mobil­eX­pense bedrijven over de hele wereld gebruiks­vrien­de­lijke en perfor­mante digitale oplos­singen bieden. Aangezien de arbeids­we­reld voort­du­rend verandert en er vragen rijzen over het evenwicht tussen werk en privéleven nu vrijwel iedereen thuis­werkt, moeten inno­va­tieve oplos­singen bedrijven en werk­ne­mers helpen om zich aan te passen aan deze nieuwe realiteit. Slim kosten- en loon­be­heer maakt hier onge­twij­feld deel van uit en is rele­vanter dan ooit door de econo­mi­sche onze­ker­heid die volgt op de pandemie.

“Onze samen­wer­king met SD Worx sluit naadloos aan bij de groei­stra­tegie die we voor Mobil­eX­pense hebben uitge­stip­peld”, vertelt Tine Vanden­breeden, CEO van Mobil­eX­pense Group. “Amper twee maanden na mijn aantreden bij Mobil­eX­pense als CEO ben ik ontzet­tend trots om een samen­wer­king met een van de Europese leiders op het gebied van HR en loon­ad­mi­ni­stratie aan te kondigen. Samen met SD Worx bieden we een compleet pakket voor loon- en kosten­be­heer aan dat meer­waarde creëert voor bedrijven wereld­wijd. Ik ben ervan overtuigd dat dit een grote sprong voor­waarts is voor Mobil­eX­pense en ik kijk ernaar uit om samen te werken met Kobe en zijn team.”

“SD Worx en Mobil­eX­pense delen dezelfde visie op innovatie en digi­ta­li­se­ring, net als een sterk enga­ge­ment naar gebrui­ker­s­er­va­ring en klant­ge­richt­heid toe. De tool van Mobil­eX­pense is een perfecte aanvul­ling op onze portfolio en helpt ons een van de meest complete HR-aanbie­dingen op de markt te brengen. Gegeven het succes van onze samen­wer­king in het VK is het logisch dat we deze samen­wer­king naar een hoger niveau tillen en ons geza­men­lijk aanbod naar de brede Europese markt brengen”, besluit Kobe Verdonck, CEO van SD Worx.

Pin It on Pinterest

Share This