Novutech neemt NetSuite-activiteiten van Fast Four in de Benelux over

16 februari 2023

Cloud ERP voor bedrijven is aan een stevige opmars bezig. De in 2019 opge­richte Belgische start-up Novutech – partner van NetSuite voor Enter­prise Resource Planning (ERP) in de cloud – groeit snel. De speci­a­list in ERP-imple­men­ta­ties en ‑opti­ma­li­sa­ties heeft in 2022 een gere­a­li­seerd van 2,7 miljoen euro, een stijging van niet minder dan 68% ten opzichte van 2021. Met de overname van de NetSuite-acti­vi­teiten van Fast Four in de Benelux zet Novutech haar ambities kracht bij, posi­ti­o­neert het zich als een echte NetSuite expert, en schuift het door naar de top 3 van NetSuite-partners in Europa.

Een deal die in lijn met de ambities van Novutech

De overname van de NetSuite-business van Fast Four is een belang­rijke stap voor Novutech. Hierdoor kan het bedrijf in omvang verdub­belen wat betreft klanten en consul­tants. Het geeft Novutech ook de moge­lijk­heid om het NetSuite-dien­sten­aanbod op de Neder­landse markt uit te breiden. Novutech heeft reeds kantoren in België, Frankrijk en Denemarken.

Deze overname brengt veel voordelen met zich mee, zoals een versnel­ling van de inter­na­ti­o­nale ontwik­ke­ling en het gebruik van NetSuite, nieuwe part­ner­schappen en een boost voor wat betreft vaar­dig­heden en ervaring binnen het bedrijf. Dit zijn aanzien­lijke troeven, die niet alleen garant staan voor snelle innovatie en voort­du­rende product­ver­be­te­ring, maar ook voor een optimale dienst­ver­le­ning aan de klanten en een aantrek­ke­lijke werk­om­ge­ving voor consultants.

“We zijn blij dat we achttien extra NetSuite-experts in ons team hebben, dat voorheen dertig consul­tants telde. In een klap zijn we de grootste groep NetSuite-consul­tants in Europa geworden. Ongeveer zestig Fast Four-klanten zijn toege­voegd aan onze porte­feuille. Onze mede­wer­kers helpen dagelijks al meer dan honderdtwintig NetSuite-klanten”, aldus Maxime Lothe, mede­op­richter van Novutech. 

Jan Snyers, bij Fast Four verant­woor­de­lijk voor de NetSuite-acti­vi­teiten, en is nu werkzaam bij Novutech: “We zijn erg blij om deel uit te maken van deze grote familie van ambi­ti­euze onder­ne­mers. Ik kijk ernaar uit om met hen samen te werken en bij te dragen aan deze ontwikkeling.”

Novutech levert ook niet langer enkel maar NetSuite-diensten, maar wordt ook reseller van de soft­wa­re­li­cen­ties in de Benelux. Het voordeel voor de klant is dat hij slechts één aanspreek­punt heeft, ongeacht zijn of haar noden voor wat betreft licenties, instal­latie, ontwik­ke­ling of opleiding.

Een mooie toekomst ligt in het verschiet

Novutech wil de komende jaren op dit élan verder­gaan. Voor 2023 is het hoofddoel echter om het succes van de nieuwe bedrijfs­ac­ti­vi­teiten te verze­keren. “Onze prio­ri­teit is het conso­li­deren van al onze acti­vi­teiten en het harmo­ni­seren van de werking van al onze enti­teiten, en zo een dienst­ver­le­ning op maat aan te bieden. Klant­te­vre­den­heid staat voorop”, aldus Frédéric Szikora, mede­op­richter van Novutech. 

Voor het zowel ambi­ti­euze als prag­ma­ti­sche bedrijf is het van cruciaal belang om eerst de tijd te nemen die nodig is voor een succes­volle inte­gratie, en pas daarna over te gaan naar nieuwe ontwik­ke­lings­fasen. Dit geldt in het bijzonder voor een groeiende markt als Cloud ERP.

Pin It on Pinterest

Share This