Acronis Cyber Foundation viert vijf jaar ondersteuning aan achtergestelde kinderen en gemeenschappen

25 januari 2023

 Acronis viert de vijf­de­ver­jaardag van het Acronis Cyber Foun­da­tion Program, bestaande uit een aantal filan­tro­pi­sche initi­a­tieven bedoeld om samen met partners te werken aan projecten voor maat­schap­pe­lijke ontwik­ke­ling en om vrij­wil­li­gers­werk voor teamleden overal ter wereld te ondersteunen. 

Met vijf jaar van grootse successen en steeds betere toegang tot onderwijs richt het programma zich in de eerste plaats op het voor iedereen beschik­baar stellen van onder­wijs­mo­ge­lijk­heden en heeft het zich verder ontwik­keld tot het bieden van hulp bij ecolo­gi­sche projecten en van huma­ni­taire hulp aan slacht­of­fers van natuurrampen. 

Het programma werd in 2018 gestart en is sterk gericht op onderwijs, door de bouw van scholen te finan­cieren en IT-vaar­dig­heden bij te brengen aan gemeen­schappen overal ter wereld. In het kader van het Acronis Cyber Foun­da­tion Program heeft Acronis in samen­wer­king met partners heeft 18 scholen gebouwd en vijf andere scholen in aanbouw in 22 verschil­lende landen. Met dit initi­a­tief zijn al meer dan 5500 studenten geholpen met toegang tot kwali­teits­on­der­wijs. Voor verdere onder­steu­ning hebben 12 scholen compu­ter­klas­lo­kalen gekregen zodat studenten toegang hebben tot tech­no­logie en kunnen leren in een digitale omgeving.

Naast het bouwen van scholen houdt het programma zich bezig met onder­wijs­pro­jecten waarbij meer dan 14.000 mensen deelnemen aan Acronis IT Skills Training-program­ma’s. Het programma biedt bovendien huma­ni­taire hulp aan meer dan 5500 mensen in gemeen­schappen waar onvol­doende middelen beschik­baar zijn. Het programma heeft ook recht­streeks te maken met de deel­ne­mende vrij­wil­li­gers, die betrokken zijn bij projecten in veraf­ge­legen delen van de wereld die een unieke kennis­ma­king met andere culturen bieden. Zo is 92% van de vrij­wil­li­gers van het Acronis Cyber Foun­da­tion Program op jaarbasis betrokken bij huma­ni­taire initiatieven. 

Patrick Pulver­mu­eller, CEO van Acronis: “Ik ben trots op wat we allemaal met het Acronis Cyber Foun­da­tion Program bereikt hebben. Het Schools Initi­a­tive en het IT Skills Training Program boden de brood­no­dige onder­steu­ning aan mensen die dat hard nodig hadden en openden een hele wereld van nieuwe onderwijs- en carri­è­re­kansen. Het succes van de Acronis Cyber Foun­da­tion was nooit mogelijk geweest zonder de hulp van onze partners. Ik wil hen bedanken voor hun niet-aflatende steun en ik twijfel er niet aan dat onze geza­men­lijke inspan­ningen een bijdrage zullen leveren aan een posi­tie­vere en meer welva­rende toekomst.”

Onderwijs heeft een stevige en positieve impact op het leven van mensen en effent het pad voor toekom­stige carrières in de tech­no­logie, een wereld­wijd bloeiende sector. Het IT-oplei­dings­pro­gramma van de Acronis Cyber Foun­da­tion in Singapore hielp in samen­wer­king met het Yellow Ribbon Fund meer dan 120 studenten een certi­fi­ce­rings­op­lei­ding af te ronden en de waar­de­volle vaar­dig­heden te verwerven om een baan te bemach­tigen. Meer dan 70% van degenen die de IT Skills Training volgden, kregen al binnen één maand na afronding van de opleiding een baan. Het IT Skills-programma voor migranten in Zwit­ser­land ging een samen­wer­kings­pro­ject aan met Integres, een orga­ni­satie die zich richt op de inte­gratie van immi­granten in Zwit­ser­land. In de loop van drie jaar bracht dit project 70 migranten uit Schaff­hausen alle vaar­dig­heden voor een carrière bij.

Sebastian Noelting, Managing Director bij RNT Rausch: “De Acronis Cyber Foun­da­tion staat voor dezelfde waarden die mij stimu­leerden om een school in een dorp in de Domi­ni­caanse Republiek te bouwen. Wij zijn ervan overtuigd dat problemen als armoede en honger alleen door onderwijs op duurzame wijze kunnen worden opgelost. Daarom moet onderwijs voor iedereen overal ter wereld bereik­baar zijn. Ik ben blij dat we met Acronis kunnen samen­werken om dit doel te bereiken.”

Het succes van de Acronis Cyber Foun­da­tion is te danken aan de hulp van servi­ce­pro­vi­ders van Acronis, te weten GoDaddy, CloudFest, RNT Rausch, Zebra Systems, Climb Channel Solutions, BusyMouse, Ubistor en tal van anderen. De officiële lief­da­dig­heids­partner van het Acronis Cyber Foun­da­tion Program, Ground­breaker, zorgt voor naleving van wet- en regel­ge­ving en handelt alle aspecten met betrek­king tot bouw­pro­ce­dures af.

Leoni Rossberg, mede-opricht­ster en Managing Director van Ground­breaker: “Acronis is al vanaf het begin een belang­rijke partner voor ons en we zijn dankbaar voor hun inzet om overal ter wereld toegang tot kwali­teits­on­der­wijs te bieden. Ze laten zien hoe relevant en krachtig bedrijfs­ver­ant­woor­de­lijk­heid is en we hopen dat ze nog meer bedrijven in de tech­sector kunnen overhalen hetzelfde te doen.”

Het Acronis Cyber Foun­da­tion Program richt zich op samen­wer­king met andere orga­ni­sa­ties om samen een verschil te maken. Acronis nodigt alle bedrijven, groot of klein, uit om aan projecten samen we werken. Voor partners die hun eigen ontwik­ke­lings­plannen voor gemeen­schappen willen opzetten, kan het programma ook hulp bieden bij andere initiatieven. 

Pin It on Pinterest

Share This