Nasuni sluit derde kwartaal af met recordcijfers en verwelkomt nieuwe VP EMEA

14 oktober 2021

Nasuni Corpo­ra­tion, expert op het gebied van cloud­op­slag, kondigde voor Q3 een record­groei aan. Deze groei vloeide voort uit Nasuni’s record­bre­kende Q2 2021, waarbij zowel de boekingen als de inkomsten stegen tot een nieuw histo­risch hoog­te­punt. Deze prestatie heeft geleid tot een groei van het capa­ci­teits­be­heer van meer dan 139% over de afgelopen vier kwartalen. Om deze snelle groei voort te stuwen, kondigt Nasuni de benoeming aan van Chris Addis als Vice President Sales UK en EMEA.

Nasuni reali­seert een consis­tent hoge omzet­groei gedreven door zowel de aanhou­dende vraag naar hybride werk­om­ge­vingen, bescher­ming tegen ransom­ware en onder­steu­ning voor meerdere cloudom­ge­vingen nu teams vanaf iedere locatie eenvou­di­gere bestand­stoe­gang wensen, als ook vanwege het steeds toene­mende gebruik van publieke cloud­ap­pli­ca­ties. Toon­aan­ge­vende orga­ni­sa­ties zoals British Petroleum en Western Digital vertrouwen op Nasuni’s vereen­vou­digde en veilige faci­li­teiten voor cloudopslag.

In de eerste negen maanden van 2021 is de omzet in het Verenigd Konink­rijk en EMEA met meer dan 175% gestegen. Nasuni onder­steunt al diverse enter­pri­se­klanten in een groot aantal sectoren in het Verenigd Konink­rijk en Europa, zoals 1HQ, Laing O’Rourke, McLaren Construc­tion, Pernod Ricard, Ramboll, SAS Inter­na­ti­onal, SDL en TBWA. 

Chris Addis aangesteld

Chris Addis, Vice President of Sales EMEA bij Nasuni

Om deze kansen in de markt te reali­seren, heeft Nasuni Chris Addis aange­steld om niet alleen de sales strategie van het bedrijf in goede banen te leiden maar ook de groei­plannen in het Verenigd Konink­rijk, Duitsland, Frankrijk en andere EMEA-markten te verwe­zen­lijken. Zijn commer­cieel leider­schap is hiervoor een enorme aanwinst en hij zal ook nauw gaan samen­werken met Nasuni’s channel partners en public cloud partners.

In zijn nieuwe rol kan Chris Addis zijn inmiddels bewezen leider­schap en klant­ge­richt­heid inzetten. Voordat hij tekende bij Nasuni hield hij toezicht op de wereld­wijde sales & customer expe­rience met de digitale producten van Lloyd’s Register, was hij VP EMEA North bij ERP change analytics provider Panaya en General Manager EMEA bij cloud perfor­mance testing & moni­to­ring bedrijf SOASTA. 

Chris Addis, nu dus Vice President of Sales EMEA bij Nasuni, zegt hierover: “Ik kan niet wachten om bij Nasuni aan de slag te gaan en hun groei­stra­tegie in Europa te managen. Europa staat bol van de bedrijven die hun data­stra­tegie momenteel opnieuw vormgeven en voordeel willen halen uit de publieke cloud om te kunnen schalen, te besparen en vanwege het gebruiks­gemak. Ik kijk er ook enorm naar uit om Nasuni en haar channel partners te helpen bij het reali­seren van hun gemeen­schap­pe­lijke doelen om klanten bij te staan in hun eigen groei en ontwik­ke­ling nu de Europese economie de econo­mi­sche beper­kingen en opera­ti­o­nele beper­kingen die opgelegd waren tijdens de eerste fasen van de pandemie weer van zich afschudt.” 

EMEA-channel strategie

Nasuni zal ook haar groei­plannen verwe­zen­lijken via haar EMEA-channel strategie door onder­ne­mingen en snel­groei­ende startups via een cloud­ge­ba­seerde aanpak te helpen bij het moder­ni­seren van hun bestands­op­slag en zich te beschermen tegen ransom­wa­re­be­drei­gingen. Channel partners, zoals NTT, Software One en Bytes, zullen klanten onder­steunen en nauw samen­werken als het gaat om migratie en inte­gratie en door­lo­pende ondersteuning. 

Dave Grant, Chief Commer­cial Officer bij Nasuni

Dave Grant, Chief Commer­cial Officer bij Nasuni, zei hierover: “We maken een enorme groei door, over­treffen onze jaar- en Q3-targets, en ik sta te popelen om Chris Addis te verwel­komen nu we de volgende fase van onze EMEA-uitbrei­ding ingaan. Met zijn leider­schaps­kwa­li­teiten op het gebied van sales kunnen we een EMEA-team vormen waarmee we onze omzet­stra­tegie naar de komende jaren nog verder gaan versterken.” 

“Channel part­ner­ships zijn essen­tieel voor onze geplande uitbrei­ding in de Benelux, waar we een sterk groeiende vraag zien nu grote en middel­grote bedrijven leren om de vele cloud­ap­pli­ca­ties te gaan gebruiken en hun werk­ne­mers meer onder­steu­ning willen bieden bij het op afstand of hybride werken. Door nauw samen te werken met onze deskun­dige lokale partners kunnen we ambi­ti­euze Neder­landse en Belgische orga­ni­sa­ties bijstaan in het reali­seren van hun visie op cloud­op­slag. Bovendien zullen zij in de huidige, groeiende Europese economie flexi­beler en dyna­mi­scher tegemoet kunnen komen aan de wensen van hun eigen klanten. In dit opzicht onder­steunen we al heel succesvol verschil­lende toon­aan­ge­vende bedrijven in Nederland en België, zoals Adecco, Fugro, Vermeer Corpo­ra­tion, Coram Group, en Umicore.”

Pin It on Pinterest

Share This