Wortell neemt Synergics over en breidt activiteiten uit naar België

10 mei 2021

Het Neder­landse Wortell heeft het Belgische Synergics over­ge­nomen. Daarmee breidt zij haar acti­vi­teiten uit naar België. Samen vormen zij de grootste Managed Service Provider met een 100% focus op het Microsoft platform in de Benelux, een markt waarin beide partijen afzon­der­lijk succesvol zijn. De verschil­lende Microsoft outsour­cing diensten van Wortell kunnen nu door Synergics geleverd worden aan de Belgische klanten. 

De inte­gratie tussen Synergics en Wortell biedt veel kansen. Wortell heeft de afgelopen jaren een groot aantal standaard diensten ontwik­keld voor de inzet en het beheer van Microsoft 365 en Microsoft Azure. Ook heeft Wortell een dienst genaamd Managed Detection en Response (MDR) waarmee 24.7 bewaking tegen cyber drei­gingen wordt geleverd op basis van Azure Sentinel en Microsoft Defender 365. Deze cloud diensten kunnen nu ook worden aange­boden in de Belgische markt. 

Dit biedt enorme kansen aldus Jochen Maertens, CEO van Synergics. ”Het niveau en de matu­ri­teit van de Wortell producten zijn ongezien op de Belgische markt. Dit geeft fantas­ti­sche oppor­tu­ni­teiten voor de versnelde trans­for­matie van onze klanten.” 

Ook voor klanten van Wortell biedt de overname van Synergics voordelen. Zo is Azelis ook in België actief en kunnen zij nu nog beter bediend worden.

“Als inno­va­tieve en wereld­wijde service provider en distri­bu­teur van speciale chemi­ca­liën en voedings­in­gre­dienten maken we gebruik van de 24/​7 MDR-bevei­li­gings­dien­sten van Wortell. Als één van de weinige eerste­klas MDR dienst­ver­le­ners slaagt Wortell erin om de complexi­teit voor zowel grote als kleine orga­ni­sa­ties te reduceren.” Pepijn Kars­ma­kers, CIO van Azelis 

“Ik ben bijzonder trots dat Synergics zich bij Wortell wil aansluiten” zegt Danny Burlage, algemeen directeur van Wortell. “Synergics lijkt enorm veel op Wortell. Zowel qua diensten die ze levert in de Belgische markt, als bedrijfs­cul­tuur. Samen hebben wij de missie om mensen in hun kracht te zetten met behulp van tech­no­logie. De missie luidt dan ook ‘We empower people.’ 

Wortell kan ook veel leren van Synergics. Zo is er bij Synergics veel focus op de klant en heeft Synergics allerlei meet­in­stru­menten ontwik­keld om adoptie te drijven. “Wortell heeft die focus ook en kan op deze manier nog meer mensen in hun kracht zetten”, aldus Luc Joziasse, COO van Wortell. 

Na de samen­voe­ging van beide orga­ni­sa­ties ontstaat een bedrijf met 450 mede­wer­kers, met locaties in Brussel, Gent, Gouda, Lijnden, Huizen en Amsterdam. Jochen Maertens, directeur van Synergics, zal zitting nemen in de groeps­di­rectie van Wortell Group. Ook blijft hij verant­woor­de­lijk voor de Belgische activiteiten. 

“We zijn verheugd dat Synergics en Wortell hun krachten bundelen. Samen nemen ze een grote sprong voor­waarts qua cloud compe­ten­ties en inno­va­tief aanbod; in het bijzonder op het gebied van security en adoptie & change mana­ge­ment. Dit zal uitein­de­lijk onze klanten in België en ver daar­buiten ten goede komen.” Erik Kerkhofs, Director Commer­cial Partner van Microsoft België 

Pin It on Pinterest

Share This