We​.Stream demonstreert connectiviteitsoplossing op Mobile World Congress

23 februari 2018

We​.Stream presen­teert op het Mobile World Congress in Barcelona haar connec­ti­vi­teits­op­los­sing voor zaken­rei­zi­gers. Bezoekers kunnen een demo bijwonen op het Holland Paviljoen. Het bedrijf is geno­mi­neerd voor een GSMA Global Mobile (GLOMO) award.

Het Mobile World Congress, dat van 26 februari tot en met 1 maart in Barcelona wordt gehouden, is het grootste evenement ter wereld in de mobiele industrie. Bezoekers kunnen op het event terecht op de stand van We​.Stream (stand 6M8) voor een demo van de mobiele WiFi hotspot met embedded cloud SIM tech­no­logie van het bedrijf. Deze hotspot geeft klanten de moge­lijk­heid veilig en onbeperkt te inter­netten in meer dan 100 landen wereldwijd.

Publieke WiFi-hotspots

“Het gebruik van internet via een smartphone, tablet of laptop in andere conti­nenten, gaat vaak gepaard met hoge roaming­kosten. Veel mensen maken daarom in het buiten­land gebruik van publieke WiFi-hotspots. Maar publieke WiFi-netwerken worden door hackers steeds vaker gebruikt om gegevens te onder­scheppen. Met We​.Stream hebben reizigers, dankzij de inge­bouwde VPN-laag, altijd en overal een eigen veilige en betaal­bare mobiele WiFi-hotspot op zak”, legt Joachim de Wild, CO-CEO van We​.Stream, uit. We​.Stream is geno­mi­neerd voor een GSMA Global Mobile (GLOMO) award die op het Mobile World Congress wordt uitge­reikt. Deze awards kunnen gezien worden als ‘Oscars voor de mobiele industrie’.

We​.Stream werd vorige maand gelan­ceerd tijdens CES 2018 in Las Vegas. Het bedrijf maakt bekend inmiddels verschil­lende over­een­kom­sten met klanten en partners te hebben gesloten. Zo gaat Sky Sports, de grootste broad­caster van sport­eve­ne­menten in Engeland, haar produc­tie­staf voorzien van met We​.Stream om hen op iedere locatie en ieder moment toegang te bieden tot een veilige inter­net­ver­bin­ding. Ian Brash, Technical Manager bij Sky Sports: “Door We​.Stream beschikken we voor het eerst over een veilige en betaal­bare inter­net­ver­bin­ding in meer dan 100 landen. Het wachten op crew die eerst terug­keert naar hun hotel, of een coffee­shop bezoeken, om verbin­ding te maken met hun team is hiermee verleden tijd.“

Pin It on Pinterest

Share This