Digital agency stelt tool voor die gesloten retailers in 3 dagen tijd webshop geeft

31 maart 2020

Sala­mander stelt deze week een inno­va­tieve tool voor om webshops voor retailers te lanceren op slechts drie dagen tijd. Hiermee wilt het team van digitale experts een oplossing bieden voor winke­liers die tijdens de Coron­a­maat­re­gelen hun bakstenen shop niet mogen openen. “We zorgen voor een degelijke, basic webshop met een geïn­te­greerde betaal­mo­dule en geau­to­ma­ti­seerde zending”, aldus Emile, Yannick, Frederiek en Bram, zaak­voer­ders van digital agency Salamander.

‘Innovate or die’ waren de gevleu­gelde woorden van Jan Kriekels. Dat heeft het team van Sala­mander mooi begrepen. Sinds de Coron­a­maat­re­gelen van kracht zijn in ons land, werken de 9 digitale experts van thuis uit. Zij staken (virtueel) de koppen bij elkaar om te bekijken hoe zij hun know-how en ervaring kunnen aanwenden om andere onder­ne­mers te helpen. “Zo kwam het idee om retailers een func­ti­o­nele webshop aan te bieden die snel klaar en online is en ook nog eens mooi oogt”, vertelt het viertal. Laat dit nou net de speci­a­li­teit zijn van Sala­mander: digitale producten aanbieden zoals websites, webshops of webap­pli­ca­ties. “Doorgaans maken we uitslui­tend maatwerk voor onze klant. We gaan met hen op pad om hun product en hun diensten te leren kennen. We verdiepen ons in hun werkwijze en hun klan­ten­da­ta­base en zorgen zo voor een digitale oplossing op maat van die klant. Dit is nu even anders. Het pad is deze keer verkort.”

Gene zever

“Een webshop die doet wat ie moet doen, die respon­sive is, m.a.w. die zowel op mobiel, tablet en desktop werkt, en die er aantrek­ke­lijk uitziet, dat bieden we de retailers aan die hun deuren momenteel verplicht gesloten moeten houden” gaan de 4 Limburgse onder­ne­mers verder: “Het beste deel? We zorgen ervoor dat de webshop na 3 dagen gelan­ceerd is! Gene zever.”

Of dit te mooi klinkt om waar te zijn? “Nee hoor we kunnen dit. We hebben een team van ambi­ti­euze en toege­wijde experts die deze online shops in no-time bouwen. We zorgen op deze 3 dagen voor een basic webshop. Eén die werkt. Mét geïn­te­greerde betaal­mo­dule én geau­to­ma­ti­seerde verzen­ding. Alle tier­lan­tijn­tjes kunnen we achteraf bijbouwen.”

“We hopen van harte dat we retailers hiermee kunnen verder­helpen. Dat zij niet volledig stil­liggen komende weken maar dat ze hun stock alsnog kunnen verkopen.”

Pin It on Pinterest

Share This