Consafe Logistics breidt aanwezigheid in Europa uit met nieuwe manager voor de Belgische markt

14 februari 2024

Consafe Logistics, leve­ran­cier van Warehouse Mana­ge­ment Systemen (WMS), breidt uit naar België om het groeiende aantal Europese klanten lokaal te kunnen onder­steunen. Vanuit een stra­te­gi­sche focus op het leveren van toege­voegde waarde aan bedrijven in de regio is Guido Vange­n­echten aange­steld als Country Manager voor België. 

Guido Vange­n­echten 

Guido Vange­n­echten brengt ruim twintig jaar aan kennis en ervaring mee voor de nieuwe rol. Zijn achter­grond omvat het leiden van bedrijfs­groei en post-acqui­sitie-inte­gra­ties, het managen van directe en indirecte verkoop­teams, het creëren van waar­de­pro­po­si­ties via stra­te­gi­sche alli­an­ties en het onder­houden van een robuust inter­na­ti­o­naal netwerk.

België is door de unieke positie in het hart van Europa zorg­vuldig gekozen als de volgende bestem­ming voor de groei van Consafe Logistics. Daarmee bevestigt men de toewij­ding aan het leveren van WMS-oplos­singen van wereld­klasse via een langdurig, vertrouwd partnerschap.

“Inves­teren in software voor maga­zijn­be­heer is een lange­ter­mij­nen­ga­ge­ment voor klanten, en daarom willen wij hun inves­te­ringen veilig stellen met onze lokale aanwe­zig­heid”, licht Guido Vange­n­echten toe. “Wij beheren al maga­zijnen in België vanuit onze Zweedse en Neder­landse kantoren en bouwen voort op deze fundering om onze onder­steu­ning voor Belgische bedrijven verder te verbe­teren. Om meer waarde te leveren aan bestaande en nieuwe klanten in de regio zijn we al gestart met de ontwik­ke­ling van onze lokale ecosys­temen met logis­tieke consul­tants, auto­ma­ti­se­rings­be­drijven en hardwarepartners.”

“Wij begrijpen dat het succes van onze klanten afhangt van meer dan alleen tech­no­logie, het vereist een vertrouwde partner met de kennis en ervaring om aan unieke behoeften te voldoen”, zegt Henk-Jan van Donkelaar, Managing Director Centraal Europa van Consafe Logistics. “Wij zijn er klaar voor om onze Belgische klanten ruim 40 jaar expertise in logistiek en supply chains en lokale onder­steu­ning in hun eigen taal te bieden.”

Pin It on Pinterest

Share This