HubSpot neemt Belgisch PieSync over

5 november 2019

Groei­plat­form HubSpot kondigt vandaag aan dat het PieSync heeft over­ge­nomen, één van de snelst­groei­ende intel­li­gente realtime synchro­ni­sa­tie­plat­formen voor klant­ge­ge­vens. Het Belgische PieSync biedt één van de weinige iPaaS-oplos­singen die op de achter­grond draait en twee­weg­syn­chro­ni­satie biedt van zowel actuele als histo­ri­sche klant­ge­ge­vens. Hierdoor besparen bedrijven kostbare tijd waardoor ze hun energie in hun klanten kunnen inves­teren, in plaats van in software.

Sterke groei

“Het HubSpot-platform is in de afgelopen vier jaar signi­fi­cant gegroeid: tegen­woordig beschikken onze klanten over meer dan 300 inte­gra­ties. Deze inte­gra­ties zijn op zichzelf al krachtig, maar door de toevoe­ging van de tech­no­logie van PieSync worden deze krachten nog beter benut. Zo halen klanten iedere dag weer het meeste uit hun tools”, zegt Brian Halligan, co-founder en CEO van HubSpot. “PieSync krijgt van klanten de hoogste beoor­de­lingen van alle iPaaS-oplos­singen op de markt. Dat zegt veel over de moge­lijk­heden van de tech­no­logie. We zijn heel trots dat zij nu bij ons aan boord komen om HubSpot nog verder door te ontwik­kelen, van een alles-in-één suite naar een alles-in-één platform.”

Om te kunnen groeien, is het voor bedrijven van groot belang dat zijn hun klanten centraal stellen bij alles wat ze doen. Dat is niet makkelijk wanneer klant­ge­ge­vens verspreid zijn over verschil­lende, losse oplos­singen. Uit onderzoek van Blissfully blijkt dat de gemid­delde werknemer per dag minstens 8 verschil­lende apps gebruikt. Zelfs wanneer software geïn­te­greerd is, kunnen klant­ge­ge­vens verschillen binnen de diverse tools. Hierdoor ontstaat verwar­ring en wrijving tussen zowel interne teams als klanten. Met PieSync krijgen bedrijven een consis­tent overzicht van hun klanten in iedere applicatie.

Optimaal verbinden

“Mattias en ik hebben PieSync opgericht om bedrijven te helpen hun infor­matie optimaal te verbinden en te synchro­ni­seren binnen de gehele snel­groei­ende SaaS-markt”, zegt Ewout Meyns, mede­op­richter en CEO van PieSync. “HubSpot heeft een visie waarbij contact- en bedrijfs­ge­ge­vens centraal staan binnen iedere orga­ni­satie en die visie delen wij. We zijn blij dat we nu deel uitmaken van het team en kunnen niet wachten tot we die visie samen verder in de praktijk kunnen brengen.”

PieSync werd in 2014 opgezet met een inves­te­ring uit het acce­le­rator programma Imec.istart en de hulp van inves­teerder Dirk Vermu­nicht. In 2016 haalde het bedrijf extra fondsen op bij MM, PMV, Luc Burgelman en nog een inves­teerder. In 2018 kreeg het bedrijf een inves­te­ring op Serie A‑niveau, geleid door Fortino Capital en alle bestaande investeerders.

 

Pin It on Pinterest

Share This