Cyberverzekeraar Resilience breidt uit naar Frankrijk en Benelux

2 oktober 2024

Cyber­ver­ze­ke­raar Resi­lience, een aanbieder van oplos­singen voor het beheren van cyber­ri­si­co’s, heeft zijn acti­vi­teiten in Europa uitge­breid naar Frankrijk en de Benelux. Marijke van Berkom, een gere­nom­meerde expert in cyber­ver­ze­ke­ringen, is aange­steld als Hoofd Frankrijk & Benelux om leiding te geven aan de inspan­ningen van het bedrijf in deze regio’s. 

Na uitbrei­dingen in het Verenigd Konink­rijk, Zuid-Europa, Ierland en de Scan­di­na­vi­sche landen, richt Resi­lience zich nu op het versterken van zijn unieke aanpak van cyber­ri­si­co­be­heer en verliespre­ventie in Frankrijk en de Benelux. Dankzij bestaande samen­wer­kingen met HDI Speci­a­lity Global en RSA UK & Europe biedt Resi­lience tot €10 miljoen aan cyber­dek­king per risico, zowel voor primaire als exces­sieve risico’s.

CEO en oprichter van Resi­lience, Vishal “V8” Hari­prasad, bena­drukte het belang van deze uitbrei­ding: “Geen enkele andere cyber­ver­ze­ke­raar in de Europese markt is zo effectief in het voorkomen van klant­ver­liezen en het verbe­teren van de weer­baar­heid van bedrijven tegen cyber­aan­vallen en IT-storingen. Onze resul­taten beves­tigen dit. Resi­lience heeft een nieuwe bena­de­ring van cyberrisico’s geïn­tro­du­ceerd. We vertalen de bevei­li­gings- en IT-risico’s van bedrijven naar finan­ciële termen, zodat ze kunnen worden aangepakt als zakelijke risico’s die moeten worden geac­cep­teerd, gemi­ti­geerd of over­ge­dragen via cyber­ver­ze­ke­ringen. Deze aanpak is bijzonder relevant in Europa, waar cyber­aan­vallen toenemen en bedrijfs­lei­ders zoeken naar effec­tie­vere manieren om de risico’s van aanvallen en storingen te beheersen.”

Marijke van Berkom, een ervaren verze­ke­rings­pro­fes­si­onal met meer dan tien jaar expertise in de Franse en Neder­landse markten, zal leiding geven aan de regionale uitbrei­ding van Resi­lience. Voor haar overstap naar Resi­lience werkte van Berkom drie jaar als Profes­si­onal Indemnity (PI) en Cyber Under­writer bij Chubb in Lyon, waar zij gespe­ci­a­li­seerd was in het onder­schrijven van risico’s in de tech­no­lo­gie­sector. Daarvoor bekleedde zij sleu­tel­po­si­ties bij AXA XL en ACE European Group, met een sterke focus op de Benelux-regio.

Mario Vitale, president van Resi­lience, spreekt zijn vertrouwen uit in Van Berkom’s leider­schap: “We zijn bevoor­recht om onze partners met directe onder­steu­ning in de markt te kunnen bedienen onder leiding van Marijke in Frankrijk en de Benelux. Met haar ervaring en kennis hebben we het volste vertrouwen dat zij het vertrouwen van onze partners heeft, terwijl we samen de grootste uitda­gingen aanpakken in het meten, mitigeren en beheren van cyberrisico’s in middel­grote en grote organisaties.”

Pin It on Pinterest

Share This