Lieven Van Nuffel start als Business Development Manager bij Simac PHI DATA voor het vermarkten van de Smart Edge oplossingen IDstock en IDasset

21 september 2023

Lieven Van Nuffel start als business devel­op­ment manager bij Smart Edge speci­a­list Simac PHI DATA. Binnen de Inte­grated Solutions afdeling zal hij zich toeleggen op het in de markt zetten van de IDstock en IDasset oplos­singen voor voorraad- en asset­be­heer. Met zijn ruime ervaring in de sector en zijn uitge­breid netwerk is Lieven Van Nuffel de geknipte persoon voor de verdere ontwik­ke­ling van deze markt.

Lieven Van Nuffel

IDstock en IDasset bieden een grote toege­voegde waarde aan iedere orga­ni­satie. “Als bedrijven geen goed zicht hebben op hun voorraden of assets (equipment), heeft dat zowel een effect op hun finan­ciële positie als op hun klant­te­vre­den­heid, zegt Van Nuffel. “Voorraden voor interne produc­tie­pro­cessen of om inter­ven­ties uit te voeren bij een klant moeten te allen tijde voldoende aanwezig zijn. Allen zo kan je de conti­nu­ï­teit van de operaties garan­deren en opdrachten bij klanten in één keer uitvoeren.” 

Bij veel orga­ni­sa­ties is voor­raad­be­heer al op één of andere manier aanwezig, maar vaak zijn er nog blinde vlekken, bijvoor­beeld omdat de voorraad enkel boek­houd­kundig bijge­houden wordt. “En dat pakken we met IDstock aan,” zegt Van Nuffel. “We bieden een totaal­op­los­sing die niet enkel uit software bestaat, maar tevens een vernuf­tige inte­gratie voorziet van barcode en/​of RFID-tech­no­logie om via handhelds de voorraad te scannen. Bovendien zorgen we voor de inte­gratie tussen onze software en de bestaande appli­ca­ties van de klant.” Bij orga­ni­sa­ties die nog geen digitaal voor­raad­sys­teem hebben, kan IDstock manuele processen vervangen. IDstock zorgt voor tijds­be­spa­ring, vermin­dert het aantal fouten en stock­breuken en vermijdt over­bo­dige bestellingen. 

Lieven Van Nuffel kan bogen op een ruime ervaring in de verkoop in de logis­tieke branche. Zo was hij eerder aan de slag bij zowel 3rd Wave als voor Slimstock. “Wat me bij Simac PHI DATA aantrok, is de eerlijk­heid en de puurheid van de orga­ni­satie,” zegt Van Nuffel. “Simac PHI DATA pakt altijd de uitda­gingen van de klant aan. Ik vind het ook fijn om bij een bedrijf te werken dat al 40 jaar aan de weg timmert en me de kans geeft om bij te leren en om mijn eigen ideeën in de praktijk te brengen.”

Ook privé houdt Lieven Van Nuffel van totaal­er­va­ringen. Zo is hij een fervent verza­me­laar van vinyl­platen van Techno, House en andere elek­tro­ni­ca­mu­ziek en demon­streert hij zijn kennis van de muziek iedere dinsdag op UrgentFM. En wanneer hij kookt zoekt hij alle verse ingre­di­ënten samen, en kookt hij graag voor een heel gezelschap. 

“Lieven Van Nuffel is een geboren commu­ni­cator en netwerker,” zegt Kurt Nauwe­laerts, verant­woor­de­lijk voor de Inte­grated Solutions afdeling van Simac PHI DATA. “Zijn netwerk aan contacten komt ons bijzonder goed van pas en zijn commer­ciële flair, zijn gedre­ven­heid om klanten te helpen en kennis van de markt geven hem hier een vliegende start. Al van bij onze eerste ontmoe­ting was hij met ons aan het meedenken, en die colla­bo­ra­tieve aanpak stelt hij nu ook ten dienste van onze klanten.”

Pin It on Pinterest

Share This