Nutanix en HPE breiden partnership uit om hybride en multi-cloud-adoptie te versnellen met nieuwe Database-as-a-Service-oplossing

1 juli 2021

Nutanix en Hewlett Packard Enter­prise (HPE) breiden hun part­ner­ship uit om hybride en multi-cloud-adoptie te versnellen door Nutanix Era, een multi-database opera­tions- en mana­ge­ment­op­los­sing, te leveren in combi­natie met HPE ProLiant-servers, als een dienst via HPE GreenLake. Deze volledig beheerde cloud­ser­vice maakt het voor klanten mogelijk om appli­ca­ties en databases binnen minuten te imple­men­teren en te profi­teren van de flexi­bi­li­teit en pay-per-use-moge­lijk­heden van de cloud. Tege­lij­ker­tijd wordt beheer van, inzicht in en compli­ance van de on-premises-omgeving verkregen.

“Klanten willen hun database-opera­tions en ‑mana­ge­ment vereen­vou­digen en weg blijven van IT-silo’s die vaak leiden tot hogere onder­houds­kosten, security-risico’s en een gebrek aan flexi­bi­li­teit om oplos­singen te draaien”, zegt Keith White, Senior Vice President en General Manager, HPE GreenLake Cloud Services bij Hewlett Packard Enter­prise. “Door voort te bouwen op onze succes­volle samen­wer­king met Nutanix, zullen de HPE GreenLake en de Nutanix Era database opera­tions- en mana­ge­ment-oplossing flexi­bi­li­teit vergroten, opera­tions vereen­vou­digen en kosten verlagen door een volledig beheerd cloud­aanbod te leveren.” 

Klanten die Nutanix Era gebruiken, meldden onder meer een toename van de snelheid van database-provi­si­o­ne­ring met 97%, minder onge­plande downtime waardoor verliezen van $35.000 voorkomen kunnen worden, een afname van storage-vereisten voor kopieën en backups met 60% en een afname van het aantal overuren van database admi­ni­stra­tors met 50%. Door Nutanix Era te combi­neren met HPE ProLiant servers, kunnen klanten data­ba­se­be­heer trans­for­meren met een cloud-ready platform. Met deze oplossing kunnen klanten hun databases moder­ni­seren, conso­li­deren en auto­ma­ti­seren en krijgen zij onder­steu­ning voor het beheer van meerdere databases, waaronder Oracle Database, Microsoft SQL Server, MySQL, Post­greSQL en MariaDB. 

“We blijven het enorme succes zien van onze samen­wer­king, en HPE GreenLake met Nutanix Era voor databases biedt nog meer kansen om ons geza­men­lijke aanbod te versterken en klanten verder te bedienen”, zegt Tarkan Maner, Chief Commer­cial Officer bij Nutanix. “Als klanten op zoek zijn naar oplos­singen die hen helpen in hun reis naar de hybride en multi-cloud, kunnen zij bij HPE en Nutanix terecht voor een solide, geïn­te­greerde oplossing. Deze oplos­singen leveren pres­ta­ties, controle en security en zijn beschik­baar als volledig portfolio, of het nu alleen gaat om HPE ProLiant DX-serie servers voor private clouds of in combi­natie met HPE GreenLake Cloud Services om deze omgeving als een beheerde cloud te laten draaien.” 

Pin It on Pinterest

Share This