Pieter Geeraerts leidt de bankentak van Isabel Group

21 juni 2021

Isabel Group heeft Pieter Geeraerts aange­trokken om zijn bancaire tak te leiden. Als Vice-Presi­dentS­ales & Marketing Banking wordt Geeraerts verant­woor­de­lijk voor de verkoop en commer­ci­a­li­satie van alle banken­toe­pas­singen van Isabel Group. Het omvat onder meer het vlag­gen­schip Isabel 6, maar ook de block­chain­toe­pas­sing KUBE voor het beheer van digitale iden­ti­teiten en Ibanity XS2A, de API-aggre­ga­tie­op­los­sing voor finan­ciële enti­teiten. Net als zijn collega Alex Dossche, die eind vorig jaar verant­woor­de­lijk werd voor Isabel Groups B2B-toepas­singen, wordt Pieter Geeraerts ook lid van het direc­tie­team van de grootste fintech van België. 

Pieter Geeraerts neemt een karren­vracht sector­er­va­ring mee naar Isabel Group. Hij was verschil­lende jaren verant­woor­de­lijk voor de verkoop bij bank­kaar­ten­be­heerder Worldline, tot durf­ka­pi­ta­list Duco Sickinghe hem in 2018 aantrok om zijn portfolio- en fintech­be­drijf Mobil­eX­pense aan te sturen. Onder de leiding van Geeraerts groeide de onkos­ten­be­heerapp van 6 naar 20 miljoen euro omzet.

Nu gaat hij de banken­bu­si­ness van Isabel Group ontwik­kelen. Het poten­tieel is alvast groot, meent Pieter Geeraerts: “In de huidige evolutie naar open banking kunnen wij – met al onze finte­cher­va­ring – onze positie bij banken zeker nog versterken met onder meer Ibanity XS2A en KUBE. Dat zijn toepas­singen die voor elke bank of gere­gu­leerde instel­ling een meer­waarde zijn. KUBE bijvoor­beeld bezorgt elke betaal­in­stantie een enorm bespa­rings­po­ten­tieel. De oplos­singen zijn klaar en we hebben grote commer­ciële ambities. Om die in te vullen, kijken we overigens ook naar de ons omrin­gende landen. Met Ibanity zijn we bijvoor­beeld al een tijdje in het buiten­land actief. We hebben alles aan boord om inter­na­ti­o­naal te groeien.” 

Pieter Geeraerts (45) verdiende zijn strepen in de tele­com­branche bij Alcatel, waar hij bijna vijftien jaar werkte. Hij vertrok net voor de overname door Nokia om bij Basware aan de slag te gaan als verant­woor­de­lijke voor België, Nederland en Frankrijk, tot Worldline hem wegplukte om de inter­na­ti­o­nale verkoop in Europa te ontwik­kelen. Drie jaar later zwichtte Pieter Geeraerts voor de fintechlok­roep van Mobil­eX­pense, waar hij met een Europese ‘buy and build’-strategie een sterke groei reali­seerde. Pieter Geeraerts is Burger­lijk Ingenieur Elek­tro­nica van opleiding en behaalde ook een MBA bij Vlerick.

Pin It on Pinterest

Share This