Schneider Electric en Cisco lanceren nieuwe HyperFLex Edge-oplossing

13 maart 2020

Schneider Electric heeft samen met Cisco een nieuwe oplossing voor edge computing onthuld, waarbij HyperFlex Edge gecon­ver­geerde infra­struc­tuur (HCI) van Cisco wordt geïn­te­greerd in het 6U-wand­ge­mon­teerde EcoStruxure Micro Data Center. Zo kunnen de veer­krach­tige, veilige en gelo­ka­li­seerde compu­ter­mo­ge­lijk­heden dichter komen te liggen bij de plaats waar de gegevens worden gecreëerd, verwerkt en opge­slagen. HyperFlex is een complete en uitge­werkte HCI-oplossing die is gebaseerd op het Cisco UCS-platform en waarmee klanten de kracht en eenvoud van HCI kunnen uitbreiden van data­cen­ters naar kritieke IT-systemen in een Edge-netwerk. 

De volgende evolutie binnen het Cisco HyperFlex-product­gamma wordt EcoStruxure Ready en volledig compa­tibel met de aller­nieuwste en bekroonde DCIM-software (Data Center Infra­struc­ture Mana­ge­ment) EcoStruxure IT van Schneider Electric. Daardoor sluit ze aan bij de edge computing-uitda­gingen op het vlak van connec­ti­vi­teit, imple­men­ta­tie­snel­heid en ruim­te­be­per­kingen, en dit met een vereen­vou­digde instal­latie op afgelegen en verspreide locaties, inclusief retail‑, productie‑, auto­mo­tive- en Telco-omgevingen. 

Edge computing stelt klanten voor een aantal nieuwe uitda­gingen, waaronder een groter aantal gedis­tri­bu­eerde systemen die worden ingezet in omge­vingen die niet geop­ti­ma­li­seerd zijn voor IT en die vaak onbemand zijn. Daardoor worden er nieuwe fysieke en cyber­be­vei­li­gings­ver­eisten aan de oplossing gesteld.

Toepassingen binnen edge computing

“Cisco en Schneider Electric zijn al meer dan 15 jaar Alliance Partners,” vertelde Rob McKernan, Senior Vice President, Secure Power Europe. “Als onderdeel van die samen­wer­king blijven we innoveren en verder bouwen op de inte­gra­tie­mo­ge­lijk­heden tussen onze bedrijven. Dit helpt partners om de aller­beste, vooraf geïn­te­greerde systemen af te leveren in de weten­schap dat de oplossing zal werken zoals verwacht en gepland, en dit vanaf de eerste minuut dat ze opera­ti­o­neel is. In een Edge-omgeving is betrouw­baar­heid van essen­tieel belang en dankzij de inter­o­pe­ra­bi­li­teit tussen EcoStruxure en Cisco Inter­sight kunnen partners meerdere Edge-sites beheren voor hun klanten en onder­tussen nieuwe service-inkomsten genereren.” 

EcoStruxure Micro Data Center van Schneider Electric komt tegemoet aan de vraag van produ­centen, leve­ran­ciers en systeem­in­te­gra­toren naar gestan­daar­di­seerde, vooraf geteste en vooraf geïn­te­greerde IT-systemen die de time-to-market en de bouw­com­plexi­teit voor IT-profes­si­o­nals beperken. Met een grotere inter­o­pe­ra­bi­li­teit tussen de IT- en de fysieke infra­struc­tuur kunnen klanten hun oplossing speci­fi­ceren met behulp van compo­nenten van verschil­lende verkopers, en dit met de gerust­stel­lende gedachte dat deze zal werken zoals verwacht vanaf het moment dat ze wordt geïmplementeerd. 

De 6U-wand­ge­mon­teerde oplossing van Schneider Electric werd ontworpen voor edge computing waarbij ruimte een prio­ri­teit en betrouw­baar­heid een must is. Deze oplossing zorgt ervoor dat grote, zware Edge-servers, netwerk­voor­zie­ningen en UPS veilig tegen een wand gemon­teerd kunnen worden. Ze neemt geen vloer­ruimte in en is 60 procent minder omvang­rijk dan een tradi­ti­o­nele wand­be­hui­zing. De gecer­ti­fi­ceerde schok­be­sten­dige packaging van Cisco stelt kanaal­part­ners en systeem­in­te­gra­toren ook in staat om IT vooraf te instal­leren voor snelle en gestan­daar­di­seerde imple­men­ta­ties, met veilige en stevige opties die perfect zijn voor licht indu­striële omgevingen. 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This