GTT breidt SD-WAN portfolio uit met Fortinet SD-WAN

16 januari 2020

GTT Commu­ni­ca­tions, een leve­ran­cier van cloud networ­king, kondigt vandaag aan dat het zijn SD-WAN servi­ce­aanbod uitbreidt met Fortinet Secure SD-WAN als optionele tech­no­logie. Hiermee levert GTT Fortinet Secure SD-WAN als een managed service en onder­steunt het elke ‘last-mile’ toegangs­op­los­sing die moet voldoen aan speci­fieke vereisten voor geavan­ceerde bevei­li­ging, appli­ca­tie­pres­ta­ties en kosten­ef­fi­ci­ëntie. De toevoe­ging van Fortinet versterkt het bestaande GTT managed SD-WAN servi­ce­aanbod voor zakelijke klanten.

Het GTT SD-WAN aanbod dat gebruik­maakt van de Fortinet tech­no­logie, bestaat uit een geïn­te­greerde, next gene­ra­tion firewall en uniforme func­ti­o­na­li­teit voor threat mana­ge­ment in combi­natie met een SD-WAN edge device en router, voor robuuste bevei­li­gings­func­ties met een aantrek­ke­lijk rendement. De GTT SD-WAN service die met Fortinet wordt aange­boden is specifiek bruikbaar voor gedis­tri­bu­eerde orga­ni­sa­ties en WAN-toepas­singen in verschil­lende markten, zoals retail, snel­ser­vice restau­rants, hospi­ta­lity branche en finan­ciële dienstverlening.

“Klanten vertrouwen op GTT voor veilige verbin­dingen tussen al hun vesti­gingen over de hele wereld en met alle appli­ca­ties in de cloud”, stelt Rick Calder, president en CEO van GTT. “Ons brede portfolio van SD-WAN diensten, waar nu Fortinet aan is toege­voegd, verzekert klanten van appli­ca­ties die optimaal beveiligd en betrouw­baar zijn en de beste pres­ta­ties leveren om hun bedrijfs­doel­stel­lingen te ondersteunen.”

“Fortinet Secure SD-WAN stelt GTT in staat een slim connec­ti­vi­teits­plat­form te bouwen dat toege­voegde waarde levert op het gebied van security, analytics en cloud-acce­le­ra­tion”, stelt John Maddison, Fortinet SVP Products en CMO. “De combi­natie van GTT’s Tier 1 inter­na­ti­o­nale IP-netwerk met Fortinet Secure SD-WAN maakt hoog­waar­dige en gedif­fe­ren­ti­eerde services mogelijk voor GTT-klanten over de hele wereld. We werken graag samen met GTT om onze uiterst betrouw­bare en veilige SD-WAN oplossing aan inter­na­ti­o­nale orga­ni­sa­ties te kunnen leveren.”

“Met de toevoe­ging van Fortinet als leve­ran­ciers­plat­form, verbetert en verbreedt GTT zijn SD-WAN diensten om orga­ni­sa­ties nog grotere netwerk­flexi­bi­li­teit met geïn­te­greerde bevei­li­gings­mo­ge­lijk­heden te bieden”, zegt Mike Sapien, vice president & chief analyst US voor zakelijke dienst­ver­le­ning bij Ovum. “De inte­gratie van SD-WAN tech­no­logie met GTT’s Tier 1 IP-netwerk biedt prestatie- en effi­ci­ën­tie­voor­delen wanneer het kern­net­werk wordt gebruikt voor inter­net­ver­keer richting de cloud.”

 

Pin It on Pinterest

Share This