GTIA kondigt Benelux Community Forum 2026 aan in Gent

18 december 2025

De Global Tech­no­logy Industry Asso­ci­a­tion (GTIA) orga­ni­seert op 5 februari 2026 het Benelux Community Forum in het Van der Valk Hotel in Gent. Tijdens deze bijeen­komst komen profes­si­o­nals uit het hele IT-kanaal samen om recente ontwik­ke­lingen te bespreken en inzichten te delen over de belang­rijkste tech­no­lo­gi­sche en orga­ni­sa­to­ri­sche uitda­gingen in de nabije toekomst. 

Het Community Forum bevat een reeks inhou­de­lijke sessies over thema’s die momenteel rich­ting­ge­vend zijn voor de tech­no­lo­gie­sector in de Benelux, waaronder duur­zaam­heid binnen de IT-keten, de impact van kunst­ma­tige intel­li­gentie op IT service providers (ITSP’s) en de veran­de­rende eisen op het gebied van cybersecurity. 

Naast het hoofd­pro­gramma kunnen deel­ne­mers deelnemen aan klein­scha­lige sessies die zich richten op prak­ti­sche vraag­stukken uit de dage­lijkse praktijk. GTIA-leden krijgen daarnaast toegang tot het Genius Café, waar korte 1‑op‑1 consul­ta­ties worden aange­boden over onder­werpen als leider­schap, bedrijfs­voe­ring en commer­ciële strategie. Zowel het programma als deze consul­ta­ties zijn kosteloos toegan­ke­lijk voor GTIA-leden. 

Volgens Maarten Sibma, Manager Member Commu­ni­ties Benelux bij GTIA, sluit het evenement aan bij een groeiende behoefte binnen de sector. Sibma: “Veel bedrijven in onze community opereren in een omgeving waarin tech­no­logie sneller verandert dan hun interne processen kunnen bijbenen. Het samen­brengen van aanbie­ders, distri­bu­teurs en andere spelers die dezelfde tran­si­ties doormaken, levert grote meer­waarde op. Deze dag is bedoeld om kennis uit te wisselen, ideeën te toetsen en geza­men­lijk te verkennen waar het IT-kanaal in de Benelux naartoe beweegt.” 

Het Community Forum start in de ochtend met regi­stratie en informele gesprekken. Het hoofd­pro­gramma loopt tot het einde van de middag en wordt afge­sloten met gele­gen­heid tot napraten. Een volledig en actueel programma, inclusief sprekers en sessie­ti­tels, staat op de GTIA event­pa­gina. Belang­stel­lenden wordt verzocht zich vooraf aan te melden. 

Praktische informatie

Pin It on Pinterest

Share This